Contact

Fysiovenne
Zambezilaan 181
1448 ME Purmerend Weidevenne

Fysiovenne is primair gevestigd in premium sportschool MyLife Purmerend, in Purmerend Weidevenne. We hebben daarnaast ook een interne behandelkamer bij FC Purmerend (Savannestraat 51 Purmerend) en binnen het 5D-LAB (Kop West, Binnenbuurt 14 Purmerend)

Telefoon: 0299-472951

Whatsapp: 0299-472951

Mail: info@fysiovenne.nl

 

Je kunt ook direct, ook buiten openingstijden (ook op zondag), contact opnemen (app of belletje) met een van onze collega’s:

Rozanne Knibbe (locatie 5D-LAB):       06-46158874 / rozanne@fysiovenne.nl

Kirsten Vos (Hoofdlocatie):         06-83940533 / kirsten@fysiovenne.nl

Dennis Hurkmans (Hoofdlocatie):    06-12038843 / dennis@fysiovenne.nl

Marianne Zwarthoed (Hoofdlocatie) : 06-20830022 / marianne@fysiovenne.nl

Jamilla Schingenga (Hoofdlocatie): 06-25083393 / jamilla@fysiovenne.nl

Remco Fransen (Hoofdlocatie  en locatie FC Purmerend): 06-43536815 / remco@fysiovenne.nl

Onze openingstijden:

Maandag:      08:00 – 21:00
Dinsdag:        08:00 – 21:00
Woensdag:    08:00 – 21:00
Donderdag:   08:00 – 21:00
Vrijdag:          08:00 – 21:00
Zaterdag:       08:00 – 13:00
Zondag:         Gesloten

 

Onze fysiotherapeuten zijn in het BIG-register terug te vinden onder de volgende nummers:

Rozanne Knibbe:

19909983104

Kirsten Vos:

29918598704

Dennis Hurkmans:

69915397104

Marianne Zwarthoed:

09917428704

Jamilla Schingenga:

29930703204

Remco Fransen:

49931465104

Klachten en opmerkingen

Mocht je opmerkingen of klachten hebben over jouw behandelingen en/of contact met Fysiovenne, vragen wij je dat z.s.m. aan ons kenbaar te maken zodat wij hierover met je in gesprek kunnen gaan. Fysiovenne is ook bij het KNGF aangesloten, en onze patiënten hebben daarom ook kosteloos toegang tot de KNGF geschillencommissie.

Meteen een eerste afspraak maken?

Ervaar het gemak van het online plannen van een afspraak of bel/app ons voor de eerstvolgende mogelijkheid.

Afspraak maken

Liever bellen?

Wil je vooraf liever een collega spreken voor overleg, of heeft u specifieke vragen? Dan helpen we je ook graag telefonisch verder.

0299 472951